Лідер угорської партії “Йоббік” приїхав в Україну агітувати за автономію Закарпаття


Лідер угорської праворадикальної партії "Йоббік" Томаш Шнайдер нещодавно приїхав на Закарпаття, де зробив кілька неоднозначних заяв

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Mukachevo.net. Об этом сообщает fotoinform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Угорський політик завітав на Берегівщину. За словами Шнайдера, туди його запросили мешканці села Вари.

Згідно з повідомленням, під час візиту лідер "Йоббіка" заявив, що у довгостроковій перспективі "гарним рішенням було б, якби Закарпаття отримало автономію".

Це потрібно, за його словами, щоб вирішувати найважливіші питання на місці, а не чекати, коли надійде чергове рішення від Києва.

Шнайдер наголосив на територіальній автономії Закарпаття, яка, стверджує політик, має передбачати також економічну.

Мовляв, аби гроші, зароблені в Закарпатті, залишалися в регіоні, а не йшли до Києва, пише видання, відзначаючи, що Закарпатська область за підсумками 2017-го року на 73% є дотаційною, відтак слова угорського політика виглядають відвертим популізмом.

Читайте також: Неліберальна угорська демократія. Як Орбан зберіг абсолютну владу

  • Зазначимо, Томаш Шнайдер обраний головою угорської опозиційної партії "Йоббік" у 2018 році.
  • Це вже не перше посягання на український устрій з боку Угорщини. У 2017 році Міністерство закордонних справ Угорщини повідомило українському посольству про акцію 13 жовтня під гаслом "Самовизначення для Закарпаття". Організаторами акції виступила угорська право-радикальна партія "Йоббік".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/09/lider_ugorskoyi_partiyi_yobbik_pryyikhav_v_ukrayinu_agituvaty_za_avtonomiyu_zakarpattya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя