Театральний майдан Луцька оточили правоохоронці, навколо виставили паркан


Правоохоронці посилено готуються до інкогніто-приїзду Петра Порошенка у Луцьк. Вранці 14 березня центр міста заполонили силовики. Навколо – кордон правоохоронців та металеві паркани.

Як повідомлялось раніше, 14 березня у Луцьку відбудеться форум лісівників, який, попередньо, має відвідати Петро Порошенко. Попри те, що візит не анонсували і офіційно не повідомили, вже очевидно, що гарант тут точно буде.

З ночі тут вишикували техніку, яку охороняли лісівники. Поруч були авто поліції.

А вже зранку площу заполонили силовики, які оточили майдан та драмтеатр. Навколо встановили металевий паркан, лучан не пропускають цією частиною міста.

Серед силовиків, вочевидь, не лише місцеві, адже окремі з них звертаються до людей російською мовою.

«І хто ж такий ляканий їде в Луцьк, що частину Театрального майдану перекрили?! Видать приєжжі не знають про щиру душу та доброту мешканців волинського краю! :) П.с.: головне, що не забули колеса авто відполірувати....», — іронізує волинський журналіст Вадим Панафідін у Фейсбуці.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/teatralnyy-maydan-lutska-otochyly-pravookhorontsi-navkolo-vystavyly-pa/” Об этом сообщает prostotime.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя