Лінкявічюс: Литва може стати воротами американського газу в Європу

Лінкявічюс: Литва може стати воротами американського газу в Європу Об этом сообщает ukr-focus.in.ua со ссылкой на СМИ.

()

Литва могла б стати воротами американського скрапленого природного газу (СПГ) в Європу

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, повідомляє портал Delfi.

За його словами, Литва вже імпортувала два вантажі газу з США, тому Клайпедський порт може послужити тому, щоб США стали серйозним гравцем на європейському газовому ринку.

"Ми можемо бути в певному сенсі воротами, не тільки в своєму регіоні, але і у всій Європі, які відкриють нові дали і можливості для США бути серйозним гравцем у Європі, на газовому ринку, що надзвичайно важливо в підвищенні диверсифікації, підвищення безпеки", – сказав міністр.

"Експорт сланцевого газу в Європу ще не устоявся, оскільки технологічно ще потрібно вирішити питання американських експортних терміналів, але ми вже прийняли пару таких вантажів в Клайпедському порту, це модель, приклад", – зазначив він.

За словами Лінкявічюса, в цьому партнерстві особливо помітна роль Литви. У 2017 році литовська компанія торгівлі газом Lietuvos duju tiekimas імпортувала два вантажі СПГ з США, і за обсягом імпорту американського СПГ посіла третє місце в Європі після Іспанії і Португалії.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Linkyavichyus_Litva_mozhe_stati_vorotami_amerikanskogo_gazu_v_Yevropu_377256.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя