"Пересядь на чоловіче обличчя": як соцмережі реагують на резонансну рекламу Reebok

"Пересядь на чоловіче обличчя": як соцмережі реагують на резонансну рекламу Reebok Об этом сообщает 0622ua.com со ссылкой на СМИ.

Instagram Reebok 7 ’ "? ". Be More Human, Reebok

В Instagram Reebok 7 лютого з’явилась реклама проекту "Ні в які рамки". Кампанія стала адаптацією оригінального проекту Be More Human, який Reebok присвятила досягненням жінок

Про це пише портал birdinflight.

Проте якщо в оригіналі лозунг компанії звучить як "Ніколи не вибачайся за те, що ти сильна", то у російській версії реклама звучить "пересядь з голки чоловічого схвалення на чоловіче обличчя".

У проекті взяли участь спортсменки, які займаються змішаними єдиноборствами. Вони розповіли, з якими стереотипами стикаються в своїй професії. Ще однією учасницею кампанії стала авторка телеграм-каналу "Жіноча влада" Заліна Маршенкулова — саме на фотографії з нею можна було побачити фразу "пересядь з голки чоловічого схвалення на чоловіче обличчя".

Частина користувачів соціальних мереж назвали рекламу сексистською, інші — "радикальною і крутою". Через кілька годин після публікації Reebok видалила скандальну фотографію з Instagram.

Представники Reebok пояснили, що причиною видалення стала вікова політика соцмережі. "На жаль, вже після публікації деяких знімків стало зрозуміло, що частково контент не може бути опублікований від імені бренду відповідно до вікової політики соціальної мережі. Проте публікації досі доступні в акаунтах героїнь кампанії", — сказано в статті.

Пізніше Маршенкулова в своєму телеграм-каналі розповіла, що представники Reebok запропонували їй зробити кампанію з "зухвалими цитатами" і вона погодилася. "До останнього моменту я думала, ми жартуємо і мої злісні тексти не братимуть. Але ні. Взяли", — написала вона.

У коментарі російському виданню "Дощ" провідний фахівець з маркетингу Reebok і автор кампанії Олександр Голофаст заявив, що вона була схвалена керівництвом бренду. Пізніше, за словами Голофаст, від нього зажадали видалити рекламу зі словами, що "це жахливо, жахливо, жахливо". Він додав, що більше не збирається працювати в Reebok. Назва рекламної кампанії # нівякірамки незабаром стала мемом у соцмережах. Переглянути цей допис в Instagram Иначе не впишешься ни в какие рамки! ? #благояр #курочка #нивкакиерамки Допис, поширений Благояр (@blagoyar_ru) 7 Лют 2019 р. о 11:48 PST Переглянути цей допис в Instagram Хватит ходить со старым Айфоном — это уже #нивкакиерамки! Приходи в #АйПродал и сама обменяй на новый iPhone! . #reebokrussia #рибокроссия #хайп #тренды2019 #челлендж #челлендж2019 #никольскийпассаж #цуммосква #цумдисконт #гумярмарка #гуммосква #wylsacom #сильнаяженщина #сильнаяинезависимая #всесама #всесамасама Допис, поширений @iprodal.ru) 7 Лют 2019 р. о 1:52 PSTДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Peresyad_na_choloviche_oblichchya_yak_sotsmerezhi_reaguyut_na_rezonansnu_reklamu_Reebok_375682.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя