Трохи позитиву. Як столичну вулицю на Оболоні нарешті почали приводити до ладу

Трішки антизради.

Це – вулиця сім’ї Кульженків у Києві (колишня Петра Дегтяренка). Вона розташована біля Мінського масиву, на півночі стикується з Полярною, на півдні – з Луговою.

Не звертайте уваги, що брудно і некрасиво. Насправді рік-півтора тому спільнота "Оболонь" ініціювала масове звернення на гарячу лінію Києва щодо того, щоб відкрити цю вулицю для автотранспорту. Вона була перекрита.

Всім прийшов один і той же лист від відповідальних комунальних структур із поясненням, що вулиця перекрита, бо підземні комунікації в незадовільному стані і дорога аварійна. Там були масові вимивини і провали асфальту.

Так от, антизрада в тому, що я пройшов сьогодні всю цю вулицю і побачив, що по більшій її площі вже прокладено, а в північній частині далі прокладається нова труба для відведення дощових вод. Це означає, що після завершення робіт вулиця може бути відремонтована і стане повноцінною. Позитиву тому, що є рух, і робота кипить.

P. S. У коментарях пишуть, що це, можливо, почалося після того, як 8 березня там провалилася бетономішалка. Так от, судячи з обсягу робіт, це неможливо зробити за півтора-два тижня. З боку Лугової труби вже укладені. І вкладено й загорнуто на більшій частині вулиці. Яма, де провалилася бетономішалка, досі є там. Її зараз зафіксували дерев’яними дошками, які скріплені металевими балками. Труби ж викладають за порядком із протилежного боку вулиці.

Богдан ГДАЛЬИсточник: “http://uainfo.org/blognews/1458756169-trohi-pozitivu-yak-stolichnu-vulitsyu-na-oboloni-nareshti-pochali.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя